top of page

REZERVACE a ZRUŠENÍ  KURTŮ - NÁVOD

Chcete-li se poprvé objednat na kurty, nebo se jen registrovat a nejde vám to, prosím přečtěte si tyto informace. Na konci je i vysvětleno zrušení rezervace kurtů.

1. kliknete na tlačítko 

2. Otevře se rezervační systém.   

Vpravo nahoře - Přihlásit se platí jen pro hráče, kteří jsou již zaregistrováni.

Vpravo dole - Další krok pustí vás to dále, až když kliknete na jedno ze zelených políček. A je jedno, jestli chcete objednat kurt, nebo se jen registrovat. Bez toho kliknutí to nelze.

 

Jakmile kliknete na zelené políčko, viz. kurt č.1 sobota 15.června 2024, políčko změní barvu. Pak klikněte na tlačítko Další krok vpravo dole

Po kliknutí na Další krok  se otevře okno, kde nahoře je PŘIHLÁŠENÍ, e-mail a heslo. Platí pouze pro již registrované hráče !
Mezi nápisem Přihlášení a e-mailem je VYTVOŘENÍ ÚČTU . Na to je potřeba kliknout. Jedná se o aplikaci v telefonu, na tabletu. Na PC je to vpravo na obrazovce.

Otevře se další okno, kde vypíšete Jméno, Příjmení, Přihlašovací e-mail, telefon a heslo, kterým se budete přihlašovat při objednávce, pokud si  neodkliknete zůstat přihlášen  na tomto zařízení. Heslo doporučuji jiné, než jak se připojujete na svůj e-mail 
Než kliknete na vytvořit účet musíte před tím potvrdit, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

IMG_3850.jpeg

Na váš e-mail přijde ověřovací kód, ten přepíšete do políčka OVĚŘOVACÍ KÓD.  

Po vepsání kódu, odkliknete políčko OVĚŘIT .

A je to :o)

Objeví se toto okno  
To znamená, že registrace je zcela hotová.

Pokud kliknete na políčko vpravo dole DALŠÍ KROK - bude potvrzena i rezervace kurtu, kterou jste udělali na začátku registrace. V našem modelovém případě  to byla sobota, 15.června 2024, kurt č.1, 15.00  

Pokud nekliknete na DALŠÍ KROK, REZERVACE kurtu NEBUDE DOKONČENA.

CHCETE ZRUŠIT REZERVACI.

Na každém obrázku dole vlevo je : VAŠE REZERVACE, nebo na některém jiném zařízení může být SPRÁVA VAŠICH REZERVACÍ. Na to kliknete, vyberete si datum, které chcete zrušit, vlevo u data je hnědočervený křížek. Na ten kliknete. A potvrdíte zrušit rezervaci...HOTOTOVO :O)


Přesto se vám nedaří zrušit rezervaci :

Do vašeho e-mailu vám přišlo automaticky potvrzení rezervace, úplně dole je Rezervaci můžete zrušit do:  datum a čas. Stačí na to kliknout.

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat na e-mailu : info@tk-petrvald..cz

 

bottom of page